Jdi na obsah Jdi na menu
 


s-core

15. 1. 2010

..S-CORE se narodil v roce 1989 v Opavě. V roce 1995 nastoupil na základní školu v Boskovicích. V roce 2000 udělal přijímací zkoušky do výběrové třídy s rozšířenou vyukou matematiky a přírodovědných předmětů. V roce 2004 úspěšně vykonal přijímací zkoušky na Boskovické gymnázium (mj. s nejlepším výsledkem z testů z českého jazyka). Ve studiu na střední škole se začal v seminářích profilovat mj. do oborů sociologie, psychologie, politologie, náboženství, český jazyk, dějiny se specializací na 20. století a dalších.

V roce 2008 ovšem nastoupil na vysokou školu VUT (v Brně), kde doposud studuje obor Stavební inženýrství na fakultě stavební.

S-CORE je člověk s mnoha zájmy a dovednostmi, jako jednu zajímavější můžeme například jmenovat sportovní střelbu. Zajímá se o umění, vědu, architekturu, hudbu, sociální problematiku, fotografie apod. Z uměleckých směrů ho nejvíce oslovila dekadence, impresionismus a v neposlední řadě také funkcionalismus. Jeho nejoblíbenějším básníkem je Jiří Wolker.

Mezi jeho oblíbenou hudbu patří v prvé řadě melodický metal, gothic rock, ale rád si poslechne i třeba DnB, nebo nějakou elektroniku - programované bicí a synťáky...Rap, který byl zprvu jeho velkou zálibou, dělá v součastnosti v rámci terapie, na doporučení svého psychiatra. Z hlediska jeho "kariéry", bylo přelomové album Lovestory (*2007, domáci náhrávky), kterým se dostal do podvědomí mnoha lidem, alternativně smýšlejích v hiphopové subkultuře. O rok později vyšel v internetovém vydání jako mixtape Musíme pokračovat (*2008, Czechbeatz label), které je jeho posledním projektem, který vychází z hiphopu.
S-CORE je také autorem, v kruzích vlastenecky zaměřených lidí, velmi známého singlu Měl by sis uvědomit.

Pokud bychom chtěli charakterizovat tvorbu tohoto autora, potom určitě použijeme slova jako dospělost, odpovědný přístup, inteligence, reálné příběhy, pocity, vlastenectví, otevřenost (včetně sexuálních témat), upřímnost...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky

(kiki, 15. 11. 2013 15:37)

hej dobře napsaný,díky tomu mohu udělat na něj referát